Atrakcje regionu

Szczyrk - to jedna z głównych miejscowości turystycznych w Polsce i znany ośrodek sportów zimowych, z licznymi wyciągami narciarskimi oraz malowniczymi szlakami turystycznymi. Usytuowany jest u podnóża najwyższego szczytu w Beskidzie Śląskim, jakim jest Skrzyczne.

Zimą, na amatorów “białego szaleństwa” czeka ok. 60 km tras narciarskich, ponad 30 wyciągów orczykowych oraz wyciąg krzesełkowy na Skrzyczne.
Piesze wycieczki szlakami górskimi, - to propozycja na cieplejsze pory roku.

Odwiedzając Szczyrk warto też zobaczyć regionalne atrakcje:

  • zabytkowy drewniany kościół pod wezwaniem św. Jakuba – najstarszy i najcenniejszy zabytek Szczyrku, położony w centrum miasta,
  • Sanktuarium Maryjne "Na Górce" – miejsce to bardzo często odwiedzają pielgrzymi a wiele par zawiera tu związki małżeńskie
  • Galerię Beskidzką – w której zobaczyć można twórczość artystów lokalnych
  • stare szopki na łąkach i polanach Skrzycznego, Klimczoka i Beskidka
  • zachowane chaty regionalne z XIX w.
  • ruiny "Diabelskiego Młyna" pod Jaworzyną
  • atrakcje przyrodnicze: Jaskinia Malinowska, Jaskinia w Trzech Kopcach, Grota Klimczoka, Jaskinia Salmopolska, Jaskinia Lodowcowa.

 

W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. przy przetwarzaniu danych osobowych należy stosować przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnym przepływem informujemy, że Administratorem (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) Pani/Pana danych osobowych jest KAI Ilona Socowa z siedzibą 43-370 Szczyrk ul. Salmopolska 87a, adres poczty elektronicznej recepcja@gorski-szczyrk.pl

Pozyskane przez Administratora dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych oraz zgodnie treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Kategorie danych przetwarzane przez Administratora to: email, adres ip, numer kontaktowy oraz imię i nazwisko.

Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą udzielił Administratorowi. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Organu Nadzorczego [po 25 maja 2018 r.: do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych].

Dodatkowo Informujemy – zgodnie z art. 24 ust.1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych – iż ● administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KAI Ilona Socowa z siedzibą 43-370 Szczyrk ul. Salmopolska 87a, ● Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wykonania umowy (w tym wystawienia faktury i/lub dostawy, przyjmowania rezerwacji) oraz w celu marketingu własnych produktów i usług i mogą być przekazywane innym odbiorcom (np. firmom kurierskim lub operatorom pocztowym w celu dostarczenia do Pani/Pana korespondencji oraz naszej księgowości) wyłącznie w celu wskazanym powyżej, ● ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, ● podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych uniemożliwi zawarcie umowy (w tym wystawienie faktury i/lub dostawę), ● na podstawie art. 32 pkt 8 w/w ustawy ma Pani/Pan prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych w celach marketingowych.

Copyright © 2016 Górski - ośrodek wypoczynkowy | Polityka cookies | Logowanie

Designed by: