Hotel Meta – Szczyrk

Hotel Meta - Szczyrk

Hotel Meta jest renomowanym czterogwiazdkowym obiektem hotelowym, zlokalizowanym w malowniczej miejscowości Szczyrk na adresie Skośna 4, 43-370. Posiadający wysoką ocenę 4,3 w skali 5, zasługującą na uwagę 1761 recenzentów, jest ulubionym miejscem pobytu nie tylko dla turystów, ale także dla narciarzy dzięki bliskości popularnych wyciągów narciarskich.

Niezwykle istotnym aspektem działalności Hotelu Meta jest jego nowoczesność i styl. Ceniąc komfort swoich gości, hotel oferuje rozbudowany program usług, od basenu, przez nowoczesne sale konferencyjne, po eleganckie restauracje. Wyróżniając się wśród innych obiektów tego typu, Hotel Meta skupia się na dostarczaniu najwyższej jakości doświadczeń.

Hotel Meta szczyci się również ofertą dla biznesu. Swoją ofertę kieruje nie tylko do turystów, ale także do firm szukających profesjonalnych miejsc na konferencje czy szkolenia. To miejsce, w którym mogą oni połączyć pracę i wypoczynek w komfortowych warunkach, ciesząc się jednocześnie pięknem Beskidów.

Jeden z silnych punktów Hotelu Meta to jego restauracje. Obiekt oferuje swoim gościom nie tylko wygodne i luksusowe pokoje, ale także bogaty wybór gastronomiczny. Smakosze mogą skosztować tutaj rozmaitych potraw regionalnych i międzynarodowych. Restauracje cieszą się tak samo wysokimi opiniemi klientów jak sam hotel.

Do kontaktu z Hotel Meta Goście mogą wykorzystać numer telefonu +48 515 777 775. Jak również, mogą śledzić na bieżąco oferty hotelu oraz dokonywać rezerwacji za pośrednictwem strony www: http://www.meta-hotel.pl/

Adres: Skośna 4, 43-370 Szczyrk

Godziny otwarcia:

Usługi: Hotel

Lokalizacja:


Zobacz też: