Apartament Lux View w Szczyrku

Znajdujący się w malowniczym Szczyrku, Apartament Lux View oferuje gościom unikalne doświadczenia z niesamowitymi widokami na okolicę. Hotel, ulokowany przy Szczytowej 45A/1, łączy komfort i luksus z naturalnym pięknem i ciszą górskiego krajobrazu. Przyjmując gości z otwartymi ramionami, hotel jest cytowany jako idealne miejsce na ucieczkę od zgiełku codziennego życia. Wielbiciele natury będą zachwyceni bliskością szlaków turystycznych i stref zieleni, które są dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Hotel jest otwarty dla swoich gości non stop, umożliwiając łatwe i wygodne rezerwacje. Oferując swoim gościom unikalne doznania, Apartament Lux View wyposażony jest w saunę i jacuzzi. Goście mogą cieszyć się skąpaniem w jacuzzi o każdej porze, a sauna jest idealnym miejscem do relaksu i odprężenia po długim dniu spędzonym na świeżym powietrzu. Można skontaktować się z hotelem pod numerem telefonu +48 512 316 866, aby uzyskać więcej informacji o dostępnych usługach i udogodnieniach.

Na stronie internetowej firmy dostępne są dodatkowe informacje oraz galeria zdjęć prezentujących uroki tego miejsca. Portal internetowy hotelu, http://apartamentlux.pl/, pozwala gościom na rezerwowanie pobytu online, a także zapewnia pełną transparentność w zakresie ochrony danych osobowych klientów zgodnie z przepisami RODO.

Apartament Lux View cieszy się wysoką oceną 4,6 na 5 możliwych punktów. Ta ocena jest wynikiem 13 recenzji, które podkreślają wyjątkową jakość usług oferowanych przez hotel. Zasłużenie, hotel jest bardzo ceniony przez swoich gości za luksusowe warunki, doskonały serwis i przystępną cenę.

Apartament Lux View to miejsce, które łączy komfort i spokój z pięknem natury. To doskonałe miejsce dla tych, którzy szukają zacisznego i niezależnego miejsca na nocleg w Szczyrku. Komfortowe warunki i serdeczność personelu sprawiają, że goście czują się tutaj jak w domu, a dostęp do sauny i jacuzzi dodaje uroku pobytowi.

Adres: Szczytowa 45A/1, 43-370 Szczyrk

Godziny otwarcia:

Usługi: Hotel

Lokalizacja:


Zobacz też: