Apartamenty Perła Szczyrku – Szczyrk

Apartamenty Perła Szczyrku są cenionym miejscem noclegowym w sercu malowniczego Szczyrku. Położone pod adresem Jałowcowa 9, te apartamenty wczasowe gwarantują komfortowy pobyt dla turystów korzystających z uroków tego górskiego miasta. Działalność firmy wspiera kontakt telefoniczny pod numerem +48 608 513 656, przez który potencjalni goście mogą złożyć rezerwację lub uzyskać dodatkowe informacje.

Firma posiada blisko doskonałą ocenę 4,7 na 5 możliwych punktów, co jest wynikiem opinii 37 recenzentów. To świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez Apartamenty Perła Szczyrku oraz zadowoleniu gości, którzy wyrażają pozytywne opinie. Taki wynik w świecie hotelarstwa jest dowodem na doskonały standard obsługi.

W Apartamentach Perła Szczyrku każdy znajdzie coś dla siebie. Są tu dostępne pokoje o różnym standardzie, wszystkie jednak cechuje wysoki poziom wyposażenia oraz dbałość o detale. W ofercie znajdują się apartamenty o różnym metrażu, co daje możliwość wyboru idealnego dla siebie. Wszystko to sprawia, że miejsce to jest idealne dla rodzin, par czy indywidualnych turystów pragnących odkrywać uroki Szczyrku.

Wyróżniającym elementem tego miejsca jest rozsądna cena za nocleg, niemniej jednak nie wpływa to na niższy standard usług. Każdy pokój ma ładny, czysty i dobrze wyposażony wystrój. Dodatkowo goście mogą korzystać z basenu, trampoliny oraz cieszyć się widokiem na góry – co jest niewątpliwie atutem dla miłośników górskich krajobrazów.

Szczyrk to miasto pełne uroków, a Apartamenty Perła Szczyrku to miejsce, które te uroki doskonale podkreśla. Zlokalizowane w centrum miasta, oferują łatwy dostęp do jego największych atrakcji. To idealna baza wypadowa do poznawania tego pięknego regionu Polski, a wysoki standard usług, komfort pobytu oraz przyjazna atmosfera sprawiają, że goście chętnie do nich wracają.

Adres: Jałowcowa 9, 43-370 Szczyrk

Godziny otwarcia:

Usługi: Apartamenty wczasowe

Lokalizacja:


Zobacz też: