Beskidek – Szczyrk

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Beskidek” jest renomowanym miejscem noclegowym, zlokalizowanym w pięknym górskim otoczeniu Szczyrku, na ulicy Górskiej 7a. „Beskidek” to gwarancja niezapomnianego wypoczynku w sercu Beskidów. Zadowolenie z pobytu potwierdza imponująca liczba 273 oceniających, którzy przyznali temu miejscu średnią ocenę 4,5 na 5 możliwych punktów.

Ośrodek oferuje swoim gościom 19 dwuoosobowych pokoi, każdy z nich wyposażony jest w niezbędne udogodnienia, gwarantujące pobyt na najwyższym poziomie. Usytuowanie „Beskidek” u podnóża góry Beskidek, w samym centrum Szczyrku, pozwala na łatwy dostęp do miejskich atrakcji, a także do szlaków turystycznych i stoków narciarskich.

„Beskidek” nie jest tylko miejscem noclegowym, ale również ośrodkiem szkoleniowym. To doskonałe miejsce do organizacji konferencji, szkoleń, a także różnego rodzaju eventów biznesowych. Ośrodek może pochwalić się profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi, które mogą pomieścić od 56 do 72 osób.

Poza standardową ofertą, „Beskidek” przygotował również specjalne pakiety tematyczne. Jednym z nich jest pakiet sylwestrowy, który zawiera 4 noclegi, 4 śniadania w formie szwedzkiego stołu, 3 obiadokolacje, lunch w dniu 31.12 oraz bal sylwestrowy z DJem. To doskonała propozycja dla tych, którzy planują powitanie Nowego Roku w górskim klimacie.

Obsługa ośrodka jest zawsze gotowa do pomocy i dostępna pod numerem telefonu +48 33 817 84 11. Jest to miejsce, które łączy w sobie wygodę, profesjonalizm oraz bliskość natury, co czyni go idealnym wyborem na wypoczynek, zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.

Adres: Górska 7a, 43-370 Szczyrk

Godziny otwarcia:

Usługi: Noclegi pod dachem

Lokalizacja:


Zobacz też: