Domki Brenna Leśnica – Brenna

Zlokalizowany w malowniczym otoczeniu Brennej, Domki Brenna Leśnica to idealne miejsce dla tych, którzy pragną odpocząć w komfortowych warunkach blisko natury. Firma specjalizuje się w wynajmie całorocznych 5-osobowych domków letniskowych. Obiekt znajduje się pod adresem Leśnica 163, 43-438 Brenna. Można skontaktować się z nimi telefonicznie pod numerem: +48 880 887 781.

Dodatkową atrakcją Domków Brenna Leśnica jest możliwość organizowania wszelkiego rodzaju imprez, spotkań firmowych i rodzinnych. To wyjątkowe miejsce, które zasługuje na wysoką średnią ocenę 4,9 na 5 możliwych punktów, co potwierdzają opinie 34 oceniających.

Oferując pełną gamę udogodnień, takich jak bania do morsowania, sauna, jacuzzi w ogrodzie, stół do ping ponga, bilard, miejsce na ognisko czy sprzęt do grillowania, firma Domki Brenna Leśnica jest zdecydowanie miejscem, które warto odwiedzić. Wszystko to sprawia, iż jest to obiekt bardzo popularny wśród turystów, zarówno tych planujących krótki wypad na weekend, jak i dłuższe wakacje.

Firma funkcjonuje 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, co umożliwia pełną swobodę i bezproblemowy dostęp do oferowanych usług. Wszelkie niezbędne informacje dostępne są na stronie internetowej: domkilesnica.pl.

Podsumowując, Domki Brenna Leśnica zapewniają wyjątkowy pobyt w sercu Beskidu Śląskiego. To miejsce, które oferuje nie tylko komfortowe warunki zakwaterowania, ale przede wszystkim możliwość bezpośredniego kontaktu z naturą, unikalną atmosferę oraz niezapomniane doświadczenia, które na długo zostają w pamięci odwiedzających.

Adres: Leśnica 163, 43-438 Brenna

Godziny otwarcia:
poniedziałek:Czynne całą dobę
wtorek:Czynne całą dobę
środa:Czynne całą dobę
czwartek:Czynne całą dobę
piątek:Czynne całą dobę
sobota:Czynne całą dobę
niedziela:Czynne całą dobę

Usługi: Wynajem domków letniskowych

Lokalizacja:


Zobacz też: