Domki Pod Bieniatką – Szczyrk

Domki Pod Bieniatką-Szczyrk - Szczyrk

Domki Pod Bieniatką to uznana firma zlokalizowana w przepięknym mieście – Szczyrk, na adresie Łukowa 40, 43-374. Jej działalność skupia się na świadczeniu noclegów pod dachem, dla tych, którzy pragną spędzić niezapomniane chwile w sercu Beskidów. Można się z nią skontaktować telefonicznie pod numerem +48 537 375 390. To idealne miejsce dla osób pragnących uciec od miejskiego zgiełku i zaznać górskiej sielanki.

Firma Domki Pod Bieniatką jest wysoko oceniana przez klientów. W skali 1-5, zdobyła ona maksymalną liczbę punktów – 5. Ocena ta jest wynikiem zadowolenia 2 osób, które mają na uwadze przede wszystkim wysoki standard oferowanych usług oraz komfort i atmosferę, którą tworzą domki.

Oferowane przez firmę Domki Pod Bieniatką domki góralskie są usytuowane w malowniczych Buczkowicach, które oddzielają tylko 5 minut samochodem od centrum Szczyrku. Firma gwarantuje nie tylko dogodną lokalizację, ale także zapewnia bezpłatny, niestrzeżony parking. Właścicielem jest osoba nie ponosząca odpowiedzialności za uszkodzenie czy utratę parkujących pojazdów, dlatego warto pamiętać o właściwym ubezpieczeniu.

Dodatkową zaletą oferty Domki Pod Bieniatką jest możliwość wynajmu domków przez cały rok. Utrzymane w góralskim stylu, położone są one na zboczu góry Bieniatka, skąd rozpościera się niezapomniany widok na okolicę. To idealne miejsce nie tylko na wypoczynek z rodziną, ale i przyjaciółmi. Miejsce to pozwoli zrelaksować się i odetchnąć od zgiełku miasta.

Domki Pod Bieniatką dają możliwość nie tylko wynajmu, ale również rezerwacji domków w górach przez telefon lub formularz znajdujący się na stronie internetowej. Potwierdzeniem ich atrakcyjności jest galeria zdjęć Szczyrku latem, która przekonuje, jak blisko znaleźć można się w centrum wielu atrakcji. To tzw. „urlopowy strzał w 10”.

Adres: Łukowa 40, 43-374 Szczyrk

Godziny otwarcia:

Usługi: Noclegi pod dachem

Lokalizacja:


Zobacz też: