Gronik pokoje i apartamenty – Szczyrk

Gronik Pokoje i Apartamenty to renomowany pensjonat umiejscowiony w malowniczym Szczyrku, pod adresem Grabowa 7a. Oferuje swoim gościom usługi noclegowe ze śniadaniem, a tym samym pełen komfort i intymność. Uzyskując na Google aż 4,9/5 punktów wg 144 recenzji, pensjonat dostrzega znaczenia satysfakcji swoich klientów. Relaksujący pobyt w pensjonacie sprawia, że każdy dzień jest spełniony i niezapomniany.

W Groniku, goście mają do dyspozycji wiele cennych udogodnień. Zlokalizowany na obszarze o malowniczej przyrodzie pensjonat posiada duży, monitorowany i zamykany parking oraz dostęp do Wi-Fi na terenie całego obiektu. Do dyspozycji gości jest również w pełni wyposażona kuchnia, co zapewnia poczucie domowego ciepła i komfortu.

Każdy pokój w Gronik jest urządzony z myślą o zarówno krótkich, jak i długich pobytach, zapewniając pełen komfort i wygodę. Oferowane są różne konfiguracje, w tym pokoje małżeńskie, pojedyncze, a także sofy rozkładane, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć lokal spełniający jego oczekiwania. Wszystko to z możliwością skorzystania z dowolnej formy opieki gastronomicznej, włączając w to śniadanie.

Pomimo luksusu oferowanego w Groniku, ceny noclegów są zróżnicowane i atrakcyjne. Każdy będzie mógł znaleźć dla siebie ofertę dopasowaną zarówno do ilości planowanych dni jak i do budżetu. Rezerwacji można dokonać zarówno telefonicznie, pod numerem +48 602 278 635, jak i poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na stronie pensjonatu.

Niezapomniane chwile w Groniku można zarezerwować w dowolnym momencie. Pensjonat oferuje możliwość kontaktu z recepcją od 8.00 do 22.00. Wybierając pensjonat Gronik, zyskujesz niezrównaną jakość, eleganckie środowisko i ciepłe powitanie w sercu Szczyrku.

Adres: Grabowa 7a, 43-370 Szczyrk

Godziny otwarcia:

Usługi: Pensjonat, Noclegi ze śniadaniem

Lokalizacja:


Zobacz też: