Hotel NAT Wisła – Wisła

Hotel NAT Wisła, położony w malowniczym mieście Wisła (Malinka 8, 43-460 Wisła), jest nie tylko miejscem noclegowym, ale również kompleksem oferującym bogate zaplecze konferencyjne i gastronomiczne. Hotel specjalizuje się zarówno w udzielaniu gościnności dla pojedynczych turystów, jak i grup i firm pragnących przeprowadzić większe wydarzenia w jednym miejscu. Organizowane tu konferencje, seminaria czy szkolenia to gwarancja wysokiego standardu oraz zawodowej obsługi. Co więcej, dzięki malowniczemu położeniu, goście mogą zwiedzać piękne zakątki Wisły, będąc jednocześnie korzystać z luksusowych dobrodziejstw hotelu.

Hotel NAT Wisła zdobył ocenę 4,3 na podstawie 255 recenzji, co świadczy o wysokim standardzie usług oferowanych przez ten placówkę. Hotel cechuje wyjątkowy design, doskonała lokalizacja oraz profesjonalna, przyjazna obsługa, co przekłada się na zadowolenie klientów z pobytu. Każdy z gości jest traktowany indywidualnie, a hotel stara się spełnić wszystkie oczekiwania swoich gości – zarówno tych przyjeżdżających na urlop, jak i biznesowych.

Wyjątkowe udogodnienia oferowane przez Hotel NAT Wisła to m.in. zakwaterowanie ze śniadaniem – co umożliwia gościom rozpoczęcie dnia od pożywnego posiłku przygotowanego przez szefa kuchni hotelowej restauracji. Ponadto, gości mogą korzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizowania szkoleń, konferencji czy spotkań biznesowych. W przypadku potrzeby skorzystania z sali konferencyjnej, hotel proponuje indywidualny dobór menu oraz wsparcie techniczne podczas organizacji wydarzenia.

Restauracja w Hotelu NAT Wisła to prawdziwa uczta dla smakoszy. Szef kuchni kreuje tu niepowtarzalne potrawy, łącząc tradycyjną kuchnię z nowoczesnymi trendami kulinarycznymi. Strefa wellness to kolejny, niewątpliwy atut hotelu – po dniu pełnym wrażeń goście mogą zrelaksować się w saunie czy jacuzzi, a na miłośników aktywnego wypoczynku czeka fitness club.

Kontakt z hotelem NAT Wisła jest możliwy zarówno telefonicznie pod numerem +48 572 663 273, jak i za pośrednictwem strony internetowej http://www.nat.pl/nasze-obiekty/hotel-ogrodzisko-w-wisle. Godziny otwarcia hotelu, restauracji czy sali konferencyjnej możemy dowiedzieć się bezpośrednio od personelu hotelowego, za pośrednictwem wskazanych metod kontaktowych.

Adres: Malinka 8, 43-460 Wisła

Godziny otwarcia:

Usługi: Hotel, Noclegi ze śniadaniem, Sale konferencyjne, Restauracja

Lokalizacja:


Zobacz też: