Marsjanka – Szczyrk

Marsjanka to ceniony pensjonat położony w sercu malowniczej miejscowości Szczyrk (ul. Uzdrowiskowa 9, 43-370). Istnieje od lat 30-tych ubiegłego wieku, a przez te lata zasłynął jako miejsce wypoczynku i działań twórczych wielu osób przybywających do Szczyrku i jego okolic. Te wieloletnie doświadczenie pozwoliło na doszkolenie się w obszarze goszczenia gości i stworzenie wyjątkowo ciepłej atmosfery. Chętnie odwiedzany zarówno przez gości indywidualnych, jak i grupy zorganizowane, a także rodziny z dziećmi, można się z nim skontaktować pod numerem telefonu: +48 535 804 966.

Wyposażenie pokoi w pensjonacie Marsjanka jest komfortowe i odpowiada oczekiwaniom osób szukających miejsca o wysokiej jakości usług. Ponadto, Marsjanka cieszy się wysoką oceną na skali 1-5, otrzymując notę 4,5. Powyższa ocena została przydzielona na podstawie opinii 194 osób, co świadczy o dużej liczbie zadowolonych gości.

Sprzyjająca lokalizacja pensjonatu Marsjanka stanowi ważny atut tego miejsca. Z jednej strony, goście mają zaledwie 300 m od wyciągu krzesełkowego na Skrzyczne (najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego – 1257 m n.p.m.), z drugiej zaś ok. 350 m do centrum Szczyrka. Dzięki temu jest to idealne miejsce na wypoczynek dla osób aktywnych, ceniących górskie wędrówki i sporty zimowe.

Marsjanka nie ogranicza się jednak tylko do oferty noclegowej. Goście pensjonatu mogą skorzystać zarówno z oferty gastronomicznej, w ramach której organizowane są imprezy integracyjne dla firm, jubileusze, wesela oraz inne spotkania grupowe. Ponadto istnieje możliwość rezerwacji online – to wygodne rozwiązanie szczególnie dla osób planujących odwiedziny z dalszych regionów Polski.

Właściciele Marsjanki dbają o to, aby pobyt gości był jak najbardziej komfortowy. Doba hotelowa w Marsjance rozpoczyna się o godz. 14.00 i kończy o godz. 12.00 dnia następnego, co daje gościom dużą swobodę w planowaniu swojego pobytu. Doświadczona kadra jest zawsze do dyspozycji gości, dbając o ich komfort i zadowolenie z pobytu. Pensjonat jest otwarty przez cały rok.

Adres: Uzdrowiskowa 9, 43-370 Szczyrk

Godziny otwarcia:

Usługi: Pensjonat

Lokalizacja:


Zobacz też: