Pensjonat Krokus w Szczyrku

Image

Pensjonat Krokus jest prestiżowym miejscem wypoczynku zlokalizowanym w malowniczym mieście Szczyrk. Znajduje się przy ulicy Willowej 20, 43-370 Szczyrk, skąd roztacza się niesamowita panorama na skłonów górskich okolic. Firma jest znana z professionelnej obsługi i wysokiej jakości świadczonych usług, co potwierdza wysoka ocena 4,5 (na podstawie 131 recenzji).

Oferowana oferta to noclegi w komfortowo urządzonych pokojach. Atmosfera pensjonatu sprzyja wypoczynkowi, a wystrój wnętrz czerpie z góralskiej tradycji, jednocześnie oferując wszystko, co niezbędne do komfortowego pobytu. Odpoczynek w tak ekscytującej okolicy to prawdziwa perła w ofercie Pensjonatu Krokus.

Nie można pominąć fakt, że Pensjonat Krokus święci triumfy nie tylko wśród gości indywidualnych, ale również jest chętnie wybierany przez firmy, jako miejsce szkoleń czy konferencji. Nowoczesna sala konferencyjna, doskonale wyposażona w sprzęt multimedialny, stwarza idealne warunki do spotkań biznesowych.

Możliwość kontaktu z Pensjonatem Krokus jest niezwykle łatwa. Obsługa klienta jest dostępna pod numerem telefonu +48 33 817 82 37, gotowa zawsze służyć pomocą i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Zainteresowanych kontaktem mailowym zapraszamy na stronę internetową: http://www.krokus.wszczyrku.pl/.

Jeżeli szukasz lokalu z duszą, gdzie poczujesz gościnność i ciepło, a do tego wszystkiego doświadczysz prawdziwych górskich klimatów, Pensjonat Krokus w Szczyrku jest miejscem, które spełni Twoje oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto zdecyduje się na pobyt w tym miejscu, wróci do niego nie tylko raz.

Adres: Willowa 20, 43-370 Szczyrk

Godziny otwarcia:

Usługi: Pensjonat

Lokalizacja:


Zobacz też: