Villa pod Skrzycznem – Szczyrk

Villa pod Skrzycznem - Szczyrk

Villa pod Skrzycznem to renomowany pensjonat, położony w malowniczym miejscu w Szczyrku, na ulicy Myśliwskiej 49. Firma ta jest znana nie tylko z wyjątkowej lokalizacji, tuż obok wyciągu narciarskiego, ale także z wysokiej jakości obsługi i doskonałych warunków zakwaterowania. Dzięki temu Pensjonat cieszy się doskonałą reputacją wśród gości, co potwierdza wyjątkowo wysoka ocena 4,8 na 5, oparta na 28 recenzjach.

Pokoje oferowane przez Villa pod Skrzycznem są nie tylko zadbane i czyste, ale również wyposażone we wszystko, co jest niezbędne dla komfortowego pobytu na urlopie. Ponadto, dla osób aktywnie spędzających czas na świeżym powietrzu, pensjonat oferuje dogodne miejsce do przechowywania sprzętu narciarskiego – narciarnię. Taka lokalizacja umożliwia gościom rozpoczęcie jazdy na nartach praktycznie od progu obiektu.

Villa pod Skrzycznem to doskonałe miejsce na wypoczynek przez cały rok, a nie tylko podczas sezonu narciarskiego. Malownicza okolica Szczyrku zapewnia mnóstwo możliwości do aktywnego spędzania czasu, korzystania z atrakcji regionu czy po prostu odpoczynku w otoczeniu przepięknej, górskiej natury.

Pensjonat jest łatwo dostępny zarówno dla miejscowych, jak i dla osób przyjezdnych. W razie jakichkolwiek pytań, goście mogą skontaktować się z pensjonatem poprzez telefon na numer +48 607 509 133. Pracownicy są zawsze gotowi, żeby pomóc i doradzić, zapewniając miłą atmosferę i profesjonalną obsługę.

Podsumowując, Villa pod Skrzycznem to idealne miejsce dla osób szukających komfortowego zakwaterowania w Szczyrku. Zarówno lokalizacja, jak i wysoki standard oferowanych usług gwarantują niezapomniane wrażenia i zadowolenie z pobytu. Jeżeli planujesz urlop w górach, warto rozważyć to miejsce. Wizyta w Villa pod Skrzycznem to wybór, którego na pewno nie pożałujesz.

Adres: Myśliwska 49, 43-370 Szczyrk

Godziny otwarcia:

Usługi: Pensjonat

Lokalizacja:


Zobacz też: