Willa Na Górce – Szczyrk

Image

Hotel „Willa na Górce” znajduje się w malowniczym Szczyrku, gdzie niewiele jest miejsc, które potrafią tak zapewnić uczucie relaksu i przytulności. Znajduje się pod adresem Orla 7a, 43-370 Szczyrk, a kontakt do firmy możliwy jest za pomocą numeru telefonu +48 788 584 510. U przekształceniu tego miejsca w wyjątkowe schronienie dla turystów przyczynia się jego niesamowita lokalizacja w górskim otoczeniu, tuż obok Sanktuarium Matki Boskiej. Dlatego powstaje nieodparte wrażenie, że jest to miejsce, do którego warto powrócić.

Założona była z myślą o tych, którzy szukają relaksu poza miastem, „Willa na Górce” oferuje noclegi pod dachem, które różnią się od zwykłych hoteli. Firma ma na swoim koncie wysoką ocenę 4,1 na 5 możliwych punktów, a ocenę tę wystawiło aż 151 osób. Opinie klientów nie pozostawiają wątpliwości, że jest to miejsce profesjonalne, ale jednocześnie serdeczne i rodzinne.

Dopełnieniem oferty firmy jest całoroczny wynajem pokoi i apartamentów, gwarantujący komfort i wygodę niezależnie od pory roku. Jest to doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój, piękne widoki i kontakt z naturą. Zarazem, lokalizacja sprawia, że łatwo stąd można dostać się do wielu atrakcji Szczyrku i okolic.

Pracownicy „Willa na Górce” są zawsze do dyspozycji gości, dbają o czystość, a także pomagają w planowaniu różnorodnych aktywności na świeżym powietrzu. Kontakt z firmą zawsze gwarantuje profesjonalną obsługę i pomoc w planowaniu pobytu. Godziny otwarcia firmy pozwalają na dostosowanie wycieczek i aktywności do indywidualnych potrzeb gości.

Podsumowując, „Willa na Górce” oferuje rodzinny, całoroczny dom położony w malowniczej górskiej okolicy, gdzie każdy zakątek sprzyja relaksowi i regeneracji. Sprawdź sam, jak wspaniałe doświadczenia czekają Cię w Szczyrku, zatrzymując się w „Willa na Górce”.

Adres: Orla 7a, 43-370 Szczyrk

Godziny otwarcia:

Usługi: Noclegi pod dachem

Lokalizacja:


Zobacz też: