Gościniec i Sala weselna Pod Skrzycznem Szczyrk – Szczyrk

Gościniec i Sala weselna „Pod Skrzycznem” jest usytuowany w malowniczym Szczyrku, konkretnie na ulicy Skośnej 9 (43-370 Szczyrk). Jest to miejsce, które zapewnia swoim gościom nie tylko wygodne noclegi, ale również wiele dodatkowych usług. To idealne miejsce zarówno dla osób ceniących spokój i relaks, jak i dla tych, którzy wolą aktywne spędzanie czasu. Możliwość skorzystania z pensjonatu, czy planowania wesel to tylko niektóre z atutów tego miejsca. Zainteresowani mogą kontaktować się pod numerem telefonu +48 530 770 844.

Oferta Gościńca i Sali weselnej „Pod Skrzycznem” jest naprawdę rozbudowana. To nie tylko hotel, ale także sala bankietowa, a także organizator imprez. Wśród oferowanych usług znajdują się noclegi ze śniadaniem, catering czy organizacja ślubów. Goście mają tu zapewnione komfortowe warunki i najwyższy standard obsługi. Miejsce posiada bardzo dobrą opinię wśród gości, co potwierdza ocena 4,9 wystawiona na podstawie 282 recenzji.

Miasto Szczyrk to znany i ceniony ośrodek turystyczny, dlatego oferta Gościńca i Sali weselnej „Pod Skrzycznem” jest atrakcyjna przez cały rok. W pobliżu znajdują się stoki narciarskie, a pensjonat przygotowuje specjalne pakiety pobytowe na ferie zimowe i wakacje letnie. Idealne miejsce na piesze wędrówki w góry czy na relaksujące wakacje.

Z całą pewnością, Gościniec „Pod Skrzycznem” stawia na wysoki standard obsługi oraz bezpieczeństwo swoich gości. Na stronie internetowej gosciniec-podskrzycznem.pl można znaleźć informacje dotyczące obowiązkowego środka do dezynfekcji przy wejściu do gościńca. Wszystko po to, aby goście czuli się tutaj bezpiecznie i komfortowo podczas całego pobytu.

Sala weselna „Pod Skrzycznem” cieszy się dużą popularnością. Zespół dołoży wszelkich starań, aby przyjęcie weselne było elegancką, niezapomnianą imprezą. Dbałość o najwyższy standard obsługi jest tutaj priorytetem. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty! Gościniec „Pod Skrzycznem” – idealne miejsce na wypoczynek i organizację różnego rodzaju imprez.

Adres: Skośna 9, 43-370 Szczyrk

Godziny otwarcia:

Usługi: Hotel, Sala bankietowa, Noclegi ze śniadaniem, Catering, Pensjonat, Organizator imprez, Sala weselna, Planowanie wesel, Obsługa ślubów

Lokalizacja:


Zobacz też: