Hotel Olimpia Resort & SPA w Szczyrku

Hotel Olimpia Resort & SPA - Szczyrk

Hotel Olimpia Resort & SPA jest cenionym miejscem na turystyczną mapie Szczyrku – miasta, które jest znane jako jedno z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Polsce. Firma, jako wiodący hotel SPA w okolicy, gwarantuje niezapomniane wrażenia dla gości. Można go znaleźć pod adresem Skośna 9, 43-370, i skontaktować się z recepcją pod numerem +48 888 780 695. Obiekt oferuje swoim gościom najwyższe standardy zakwaterowania, restauracji, obsługi i udogodnień.

Położony zaledwie 20 metrów od wyciągu narciarskiego Skrzyczne, hotel jest idealnym miejscem dla miłośników sportów zimowych. Odznaczający się oceną 3,9 na podstawie 290 recenzji, obiekt cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. Wysokie oceny odzwierciedlają wysiłek Hotelu Olimpia Resort & SPA w zapewnieniu swoim gościom niezapomnianego doświadczenia.

Oferta hotelu jest skierowana do różnych grup gości. Turyści mogą wybierać pomiędzy różnymi pokojami i apartamentami. Dodatkowo, Hotel Olimpia Resort & SPA jest wyposażony w nowoczesne baseny, centrum wellness i oferuje zabiegi SPA. Dzięki temu goście mogą cieszyć się relaksującym pobytem podczas swojego urlopu.

Inny atutem Olimpia Resort & SPA jest jego profesjonalny i serdeczny personel. Klienci doceniają ich wysiłki w zapewnieniu komfortowego i przyjemnego pobytu. Wymiana opinii jest wartościowym źródłem informacji i pozwala hotelowi na ciągłe usprawniania usług i udogodnień.

Podsumowując, Hotel Olimpia Resort & SPA to doskonały wybór dla wszystkich, którzy szukają komfortowego i relaksującego miejsca na pobyt w Szczyrku. Zarówno lokalizacja, jak i różnorodność oferowanych usług, czyni ten hotel idealnym miejscem na wypoczynek i regeneracje. Olimpia Resort & SPA w Szczyrku to miejsce, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości.

Adres: Skośna 9, 43-370 Szczyrk

Godziny otwarcia:

Usługi: Hotel, Noclegi ze śniadaniem, Basen, Apartamenty wczasowe, SPA, Centrum wellness

Lokalizacja:


Zobacz też: