Domek Gościnny Dyziówka – Szczyrk

Image

Rozważając miejsce do odpoczynku, niezwykle istotne jest znalezienie komfortowego, ciepłego i przytulnego miejsca do noclegu. Domek Gościnny Dyziówka w pełni spełnia te oczekiwania. Ta malowniczo położona, nowowybudowana chata góralska, znajduje się w urokliwym miejscu na szlaku na Klimczok w Szczyrku. Domek dysponuje przestronnymi pokojami, w których wygodnie mogą nocować nawet grupy do siedmiu osób. Ideałem wizji tego obiektu jest zapewnienie wyjątkowej atmosfery, dzięki której każdy Gość poczuje się jak w domu.

Wyróżnikiem obiektu jest nie tylko jej atrakcyjna lokalizacja, ale przede wszystkim wysoka jakość obsługi i troska o szczegóły. Goście doceniają dbałość o czystość, estetykę wnętrz i domową gościnność, co potwierdza ocena obiektu na poziomie 4,9 na bazie 22 recenzji. Lokal dostępny jest dla gości przez cały rok, oferując możliwość spędzania urlopów z widokiem na urocze górskie krajobrazy.

Rzuć okiem na stronę internetową tego domku: www.dyziowka.com.pl. Każdy zainteresowany będzie mógł tam znaleźć więcej szczegółów na temat oferty i możliwości, jakie oferuje ten urokliwy domek. Aby skontaktować się z obsługą hotelu, można skorzystać z numeru telefonu: +48 601 344 732.

Domek Gościnny Dyziówka znajduje się na osiedlu Podmagura 1e, 43-370 Szczyrk. To urokliwe miasto zapewnia mnóstwo atrakcji turystycznych, zarówno dla miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, jak i dla tych, którzy cenią sobie spokojny wypoczynek w scenerii malowniczych górskich widoków.

Korzystając z usług Domku Gościnny Dyziówka, warto również skorzystać z propozycji agencji wynajmu domów wakacyjnych. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które marzą o wakacjach w pięknym otoczeniu, ale szukają pełnej niezależności i prywatności. Znajduje się tu wszystko, co niezbędne do spędzenia niezapomnianych chwil w górach.

Adres: osiedle Podmagura 1e, 43-370 Szczyrk

Godziny otwarcia:

Usługi: Hotel, Agencja wynajmu domów wakacyjnych

Lokalizacja:


Zobacz też: