Jaśminowe Ogrody – Szczyrk

Perłą Szczyrku, urokliwego miasteczka górskiego, jest hotel Jaśminowe Ogrody. Położony na ul. Jaśminowej 11, w sercu miasta, obiekt oferuje nie tylko noclegi, ale również całe spektrum udogodnień, które sprawiają, że pobyt tam to prawdziwy odpoczynek i relaks. Zadowolenie Gości potwierdza wysoka ocena hotelu – aż 4,9 na 5 możliwych punktów, na podstawie aż 19 opinii.

W hotelu Jaśminowe Ogrody każdy ma okazję do wypoczynku na swoim poziomie. Do dyspozycji Gości jest wiele atrakcji – wspólny salon z tarasem, biblioteka oraz przepięknie zaaranżowany ogród. Zakwaterowanie oferowane przez hotel to klasycznie urządzone pokoje, które nawiązują do miejscowej tradycji oraz noclegi ze śniadaniem, które pozwoli na pełnie sił wyruszyć na mazurskie trasy.

Jasminowe Ogrody to nie tylko standard hotelowy, to również wyjątkowe podejście do Klienta. Hotel oferuje kontakt telefoniczny pod numerem +48 607 037 201. Dzięki temu, Goście mają możliwość skomunikować swoje potrzeby, zapytać o dostępność miejsca czy ustalić terminy pobytu.

Hotel Jaśminowe Ogrody szczególną uwagę przykłada do zasad i regulaminu obiektu. Oferuje pełną transparentność, dzięki czemu zarówno Państwo jak i pozostali Goście, mogą skupić się na pełnym komforcie i relaksie podczas pobytu. Powyższe informacje są dostępne na stronie www.jasminoweogrody.pl.

Dodatkową zaletą hotelu jest jego lokalizacja. Szczyrk, urokliwe miejsce w sercu Beskidu Żywieckiego, oferuje niezliczone atrakcje – nie tylko dla miłośników sportów zimowych, ale i dla tych, którzy cenią sobie wędrówki górskie, jazdę na rowerze czy wędkowanie. Na miejscu czeka wiele tras narciarskich, szlaków turystycznych oraz urokliwych miejsc, które warto zobaczyć.

Adres: Jaśminowa 11, 43-370 Szczyrk

Godziny otwarcia:

Usługi: Noclegi ze śniadaniem

Lokalizacja:


Zobacz też: