Hotel Podium – Wisła

Hotel Podium mieści się w pięknej miejscowości Wisła, na Osiedlu Bajcary 13. Jest to obiekt zasługujący na uwagę zarówno miłośników sportu, jak i osób pragnących odpocząć w malowniczych beskidzkich pejzażach. Wisła, będąc jednym z najchętniej odwiedzanych miast w Beskidach, oferuje unikalną scenerię górską oraz szeroką gamę atrakcji, a Hotel Podium umiejętnie korzysta z tych atutów, oferując swoim gościom kompleksową ofertę, dzięki której mogą oni cieszyć się swoim pobytem bez względu na pory roku.

Hotel Podium stanowi nie tylko miejsce noclegowe, ale również centrum rekreacyjno-sportowe. Zgodnie z informacjami, które można znaleźć na stronie internetowej hotelu (http://www.hotelpodium.pl/) – obiekt oferuje swoim gościom dostęp do Cryospace – krioterapii, Diagnostix – centrum diagnostyki sportowej, Restauracji Mistrzowskiej czy szeregu atrakcji dla miłośników aktywnego wypoczynku. Wszystko to sprawia, że pobyt w Hotelu Podium jest nie tylko komfortowy, ale także zdrowy i pozytywnie wpływa na kondycję fizyczną.

Pobyt w Hotelu Podium to również możliwość skosztowania wyjątkowych smaków w Restauracji Mistrzowskiej. Lokal ten zachwyca nie tylko kulinarnymi doznaniami, ale również pięknym widokiem na góry, który umila spożywanie posiłków. Klienci mogą również skorzystać z oferty kawiarni, serwującej kawę z lokalnej włoskiej palarni.

Hotel Podium zbiera wysokie rekomendacje od swoich gości, posiada ocenę 4,7 na 5, nieprzerwanie gromadząc pozytywne opinie. Ta ocena jest świadectwem wysokiej jakości usług świadczonych przez hotel, a liczba oceniających to aż 278, co tylko potwierdza jego popularność.

Hotel Podium służy swoim gościom przez cały tydzień. Kontakt z recepcją możliwy jest telefonicznie pod numerem +48 33 855 50 78. Zachęcają do kontaktu zarówno gości indywidualnych, jak i grupy zorganizowane. Jeżeli cenisz sobie komfort, profesjonalną obsługę oraz szeroki wachlarz możliwości spędzania wolnego czasu, Hotel Podium na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Adres: Osiedle Bajcary 13, 43-460 Wisła

Godziny otwarcia:

Usługi: Hotel, Centrum rekreacyjno-sportowe

Lokalizacja:


Zobacz też: