„Pod Klimczokiem” PHU A&A Agnieszka Żurawik – Szczyrk

Firma „Pod Klimczokiem” PHU A&A Agnieszka Żurawik, znajdująca się w malowniczym Szczyrku, to prestiżowy obiekt oferujący komfortowe noclegi wraz ze śniadaniem. Lokalizowane w sercu Beskidu Śląskiego, na ulicy Zdrowia 6, obiekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów, którzy mogą kontaktować się z biurem obsługi klienta pod numerem +48 501 109 970. Zyskała mocno imponującą ocenę 4,8 na podstawie aż 105 recenzji, co świadczy o jej wysokiej jakości usług.

Hotel „Pod Klimczokiem” nie tylko gwarantuje luksusowe warunki noclegowe, ale również prowadzi różnego rodzaju apartamenty wczasowe. Klienci mają dostęp do przestronnych apartamentów z przepięknym widokiem na stoki Beskidu i Skrzycznego. Firma udostępnia również saunę jako miejsce do regeneracji ciała oraz przemyślane miejsca zabaw dla najmłodszych gości.

Szczyrk, miasto w którym obiekt się mieści, jest powszechnie znanym ośrodkiem turystycznym. Położenie hotelu jest idealne dla miłośników turystyki pieszej i rowerowej, z wieloma szlakami i trasami narciarskimi w zasięgu ręki. To miejsce, które z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających globtroterów.

Firma A&A Agnieszka Żurawik cechuje się profesjonalizmem i kompleksową obsługą klienta. Wszelkie pytania można kierować poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej „http://www.podklimczokiem.com/”. Wszystkie dane są przetwarzane zgodnie z RODA, co gwarantuje bezpieczeństwo klientów.

Podsumowując, „Pod Klimczokiem” PHU A&A Agnieszka Żurawik to more than just a hotel. To miejsce, w którym każdy klient jest traktowany specjalnie i każde doświadczenie jest niezapomniane. Zapraszamy do odwiedzenia i sprawdzenia na własne oczy dlaczego to miejsce jest tak cenione przez turystów z całego świata.

Adres: Zdrowia 6, 43-370 Szczyrk

Godziny otwarcia:

Usługi: Apartamenty wczasowe, Noclegi ze śniadaniem, Hotel, Noclegi pod dachem

Lokalizacja:


Zobacz też: