Willa Kora – Szczyrk

Willa Kora - Szczyrk

Willa Kora to ceniona firma, oferująca noclegi dla turystów z różnych stron kraju i świata. Usytuowana jest we wspaniałym miasteczku o nazwie Szczyrk, w malowniczym Beskidzie Śląskim, dokładnie przy ulicy Wiślańska 2, 43-370 Szczyrk. Zgodnie z danymi Google, firma ta jest dobrze oceniana przez swoich klientów, o czym świadczy średnia ocena 4,7 na podstawie 118 recenzji. Zdecydowanie Willa Kora cieszy się zasłużoną reputacją wśród swoich gości.

Różnorodność oferty Willi Kora to jej atut. Przekaz od właściciela obiektu mówi, że znajduje się ona tuż u podnóża Przełęczy Salmopolskiej i zaledwie 200 metrów od centrum narciarskiego. To idealne miejsce zarówno do relaksu, jak i aktywnego spędzania czasu. Goście mogą cieszyć się nie tylko bliskością wyciągów narciarskich, ale i pięknem beskidzkich krajobrazów.

Goście mają do dyspozycji komfortowo urządzone pokoje i ogólnodostępną kuchnię, gdzie samodzielnie mogą sobie przygotować posiłki. Dzięki temu podczas swojego pobytu mają gwarancję prawdziwego domowego klimatu. Obsługa jest pomocna i przyjazna, dlatego też każdy gość jest traktowany indywidualnie i może liczyć na wysokiej jakości obsługę.

Miłośnicy narciarstwa szukający noclegu tylko kilka kroków od stoków na pewno cenią sobie localizację Willi Kora. Szczyrk, będący zimową stolicą Beskidu Śląskiego, przyciąga narciarzy ze względu na swoje wyciągi i trasy narciarskie. Z okien Willi Kora można podziwiać te zimowe atrakcje, co na pewno wpływa na pozytywne odczucia gości.

Kontakt z firmą jest bardzo prosty. Można ją znaleźć pod numerem telefonu +48 33 817 36 04 oraz na stronie internetowej. Goście chcący zarezerwować nocleg mogą to zrobić zarówno telefonicznie, jak i online. Willa Kora czeka na swoich gości z otwartymi drzwiami, gotowa zapewnić im komfort i niezapomniane wrażenia z pobytu w sercu Beskidów.

Adres: Wiślańska 2, 43-370 Szczyrk

Godziny otwarcia:

Usługi: Noclegi

Lokalizacja:


Zobacz też: